Zdalna rytmika :-)
with Brak komentarzy

Wraz z pozdrowieniami od p. Krystiana przesyłamy propozycję zabaw muzyczno-ruchowych.  

Darmowe e-booki z Wydawnictwa GREG
with Brak komentarzy

Zagadki i malowanki na wieczory i poranki Zadania z matematyki Ciekawostki o przyrodzie, zwierzętach, krajach świata i Polsce  

Życzenia dla dzieci od Seniorów z Hawłowic
with Brak komentarzy

Kochane Dzieci! Dzisiaj jest Wasz dzień – Dzień Dziecka. Życzymy więc Wam, by ten czas był wyjątkowy, pełen radości i niespodzianek! Dodatkowo, niech każdy dzień z Waszego dzieciństwa, będzie jak z bajki 🙂 A do tego świata bajki, niech pomogą Wam … Czytaj więcej

Dzień Dziecka
with Brak komentarzy

Kochane Dzieci, w dniu Waszego święta życzymy Wam dużo radości i miłości Waszych bliskich. Bądźcie dobre dla innych i troszczcie się o czystość swoich serc. Kochajcie zawsze Pana Boga. Myślimy o Was i tęsknimy za spotkaniami z Wami w przedszkolu. … Czytaj więcej

Mały miś w świecie wielkiej literatury – podsumowanie
with Brak komentarzy

Mały miś w świecie wielkiej literatury  

Kubusiowi Przyjaciele Natury
with Brak komentarzy

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI W czasie, kiedy dzieci spędzają więcej czasu w domu, warto zapewnić im wartościowe formy rozrywki łączące zabawę z edukacją oraz ruchem. Kubuś o tym wie, dlatego przygotował dla … Czytaj więcej

Darmowe e-booki
with Brak komentarzy

Drodzy Rodzice! Zachęcam do korzystania z darmowych e-booków udostępnionych przez Wydawnictwo GREG – s. Katarzyna   pobierz bezpłatnie e-book Co warto wiedzieć? pobierz bezpłatnie e-book o unikaniu choroby pobierz bezpłatnie e-book z łamigłówkami i malowankami pobierz bezpłatnie e-book z zadaniami z matematyki

Bezpłatny e-book „Matematyka dla smyka”
with Brak komentarzy

Szanowni Państwo, Szkoły i przedszkola w dalszym ciągu są zamknięte, a my powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. By pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi i wspierać jednocześnie rozwój maluchów, przesyłamy darmowy e-book z wybranymi z naszych książek zadaniami z matematyki. Pamiętajmy, że ćwiczenie czyni mistrza, a zostanie mistrzem matematyki to dopiero coś! Mamy nadzieję, że dzieci z radością … Czytaj więcej

Jak myć ręce
with Brak komentarzy

Jak myć ręce zobacz jak to robić prawidłowo   Zalecenie ministerstwa