Uroczystość Wszystkich Świętych

with Brak komentarzy

Kochane dzieci, przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych. Ten dzień przypomina nam, że każdy z nas został stworzony przez Pana Boga po to, by pójść do Nieba, czyli by być świętym. Podziękujmy tego dnia za naszych świętych Patronów, za tak wielu świętych i błogosławionych, których poznajecie w domu i w przedszkolu i za bliskich z naszych rodzin, którzy już są w niebie.

Zapraszam do poczytania o najbardziej znanych polskich świętych. Możecie też wspólnie z rodzicami pobawić się w wyliczanie innych świętych, których znacie.

Wielcy polscy święci

Proszę, aby 5-latki wykonały zadanie w katechiźmie na str. 40 i 41, natomiast 6-latki na str. 104 i 105.

Zachęcam do wspólnego śpiewu piosenki „Każdy może być święty” zespołu Mocni w Duchu.

Życzę dobrej zabawy i owocnego przeżywania niedzielnej uroczystości.

P.S. Nie zapomnijcie pomodlić się do swoich Patronów i podziękować im, że się Wami opiekują.

s. Katarzyna