Droga krzyżowa dla dzieci
with Brak komentarzy

Kochani, w tę drogę możecie się wybrać bez wychodzenia z domu. Możecie pójść całą rodziną, by towarzyszyć Panu Jezusowi, który dla nas dźwigał krzyż. Zachęcam do wspólnego rozważania stacji Drogi krzyżowej. s. Katarzyna Droga Krzyżowa dla dzieci  

Bajka o kwarantannie
with Brak komentarzy

Bajka o kwarantannie i wirusie  

Bezpłatny e-book „Matematyka dla smyka”
with Brak komentarzy

Szanowni Państwo, Szkoły i przedszkola w dalszym ciągu są zamknięte, a my powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. By pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi i wspierać jednocześnie rozwój maluchów, przesyłamy darmowy e-book z wybranymi z naszych książek zadaniami z matematyki. Pamiętajmy, że ćwiczenie czyni mistrza, a zostanie mistrzem matematyki to dopiero coś! Mamy nadzieję, że dzieci z radością … Czytaj więcej

Katecheza dla przedszkolaków
with Brak komentarzy

Pozdrawiam bardzo serdecznie rodziców i dzieci, wysyłam dla dzieci filmik o synu marnotrawnym. Jeżeli ktoś będzie chciał może zrobić rysunek do tej historii na dużej kartce. Pozdrawiam serdecznie, s. Huberta.

Zamiast zajęć rytmiki
with Brak komentarzy

Drogie Pszczółki, Gwiazdki i Słoneczka Przesyłam Wam dwa tańce, przy których możecie się świetnie bawić mimo, że jesteście w domu. Życzę Wam wspanialej zabawy w gronie najbliższych i do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam!                  … Czytaj więcej

W świecie wartości – praca
with Brak komentarzy

Wprowadzenie w świat wartości