Mały miś w świecie wielkiej literatury – podsumowanie
with Brak komentarzy

Mały miś w świecie wielkiej literatury  

Kubusiowi Przyjaciele Natury
with Brak komentarzy

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI W czasie, kiedy dzieci spędzają więcej czasu w domu, warto zapewnić im wartościowe formy rozrywki łączące zabawę z edukacją oraz ruchem. Kubuś o tym wie, dlatego przygotował dla … Czytaj więcej

Bezpłatny e-book „Matematyka dla smyka”
with Brak komentarzy

Szanowni Państwo, Szkoły i przedszkola w dalszym ciągu są zamknięte, a my powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. By pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi i wspierać jednocześnie rozwój maluchów, przesyłamy darmowy e-book z wybranymi z naszych książek zadaniami z matematyki. Pamiętajmy, że ćwiczenie czyni mistrza, a zostanie mistrzem matematyki to dopiero coś! Mamy nadzieję, że dzieci z radością … Czytaj więcej

Jak myć ręce
with Brak komentarzy

Jak myć ręce zobacz jak to robić prawidłowo   Zalecenie ministerstwa