Bezpłatny e-book „Matematyka dla smyka”

with Brak komentarzy

Szanowni Państwo,

Szkoły i przedszkola w dalszym ciągu są zamknięte, a my powinniśmy dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. By pomóc rodzicom w opiece nad dziećmi i wspierać jednocześnie rozwój maluchów, przesyłamy darmowy e-book z wybranymi z naszych książek zadaniami z matematyki. Pamiętajmy, że ćwiczenie czyni mistrza, a zostanie mistrzem matematyki to dopiero coś!

Mamy nadzieję, że dzieci z radością rozwiążą wszystkie zadania, a rodzice choć trochę odetchną.

Nieustannie życzymy wszystkim zdrowia!

pobierz bezpłatnie e-book Matematyka dla smyka

 

Jednocześnie przypominamy o naszym poprzednich e-bookach – pierwszy podejmuje temat chorób, wirusów, higieny i zdrowia (wszystko w formie interesujących opowiadań i wierszyków dla dzieci); drugi to zbiór wybranych łamigłówek i zadań edukacyjnych oraz malowanek z naszych książek.

 

pobierz bezpłatnie e-book o unikaniu choroby

pobierz bezpłatnie e-book z łamigłówkami i malowankami

Wydawnictwo GREG